MGC İle Ortadoğu Hastanesi Arasında Protokol İmzalandı
Haber
04 Mayıs 2021 - Salı 16:02
 
MGC İle Ortadoğu Hastanesi Arasında Protokol İmzalandı
Mersin Gazeteciler Cemiyeti (MGC) ve Özel Mersin Ortadoğu Hastanesi arasında protokol imzalandı. MGC üyeleri ve aile bireylerini kapsayan protokol, 1 yıl geçerli olacak.
GÜNDEM Haberi
MGC İle Ortadoğu Hastanesi Arasında Protokol İmzalandı

Özel Mersin Ortadoğu Hastanesi Eski Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Engin Şahin, MGC Başkanı R. Kaya Tepe ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret etti. Yapılan ziyarette Dr. Engin Şahin, göreve yeniden seçilen MGC yönetimine hayırlı olsun dileklerinde bulunarak başarılar diledi. Bundan önceki süreçlerde hastane olarak basın mensuplarına çeşitli kolaylıklar sağladıklarını ifade eden Engin, imzalanan protokolle buna resmiyet kazandırmış olmaktan dolayı mutluluk duyduklarını dile getirdi.

 

“Ortadoğu Hastanesi’nin üyelerimize dost eli olacağına inanıyoruz”

Basın mensuplarının pandemi gibi riskli bir süreçte sahada görev yaptığını belirten MGC Başkanı R. Kaya Tepe, Ortadoğu Hastanesi’nin MGC üyelerine olası bir sağlık sorunu durumunda dost eli olacağına inandığını söyledi. R. Kaya Tepe, “Bu tür protokollere gerek olmayacak günler diliyoruz. Ancak hayatın akışında bu tür durumlar yaşanıyor. Bu durumlar yaşanırken de bir dost elinin uzanmasını isteriz. Ortadoğu Hastanesi’nin de üyelerimize dost eli olacağına inanıyoruz. Zaten bundan önce üyelerimize gerekli destek sağlanıyordu ancak bu protokolle buna resmiyet kazandırmış olacağız. Üyelerimize ve size hayırlı olsun diliyorum.” diye konuştu.

 

İmzalanan protokol Mersin Gazeteciler Cemiyeti mensupları ve bakmakla yükümlü oldukları eş, anne, baba ve 18 yaşından küçük çocukları kapsıyor. Protokole göre; hastane tarafından muayene fark ücretlerinde yüzde 30 indirim, laboratuvar ve görüntüleme hizmetlerinden alınan fark ücretlerinden yüzde 30 indirim, ameliyatlardan alınan fark ücretlerinden ise yüzde 30 indirim uygulanacak.

Protokol dahilindeki indirimler Mersin Gazeteciler Cemiyeti kartının gösterilmesi halinde geçerli olabilecek.

Kaynak: Editör: www.misyonhaber.com
Etiketler: MGC, İle, Ortadoğu, Hastanesi, Arasında, Protokol, İmzalandı,
Haber Yazılımı